Jaro vnese do manikúry hravost a jemnost. Pastelové odstíny a květinové vzory budou hitem příštích měsíců

S jarem přicházejí nové trendy v manikúře. Slunce a probouzející se příroda znamenají, že i naše nehty budou v nadcházející sezóně zdobit pastelové barvy, květiny a další květinové vzory. Podívejte se na ty nejzajímavější inspirace, se kterými budete působit nanejvýš stylově. Hitem je jemně modrá, růžová, fialová, zelená, žlutá a oranžová barva.

V jednoduchosti je krása

Pokud máte rádi jednoduchost, vsaďte na nabarvení každého nehtu odlišnou barvou v pastelovém odstínu. V takovém případě nepotřebujete žádnou další speciální úpravu. Odvážnější dámy mohou vyzkoušet delší nehty v těchto odstínech, z nichž některé budou ozvláštněné třpytivým holografickým efektem.

Doporučený článek:  Senior František: Nechceme třídit odpad, je to náročné a komplikované. Okolí nás má za ničitele planety

Jarní počasí vybízí k ozdobení nehtů květinovými nebo jinými rostlinnými vzory – listy, větvičky a drobné dekorace se s pastelovými barvami skvěle doplňují. Držte se zásady, že všeho moc škodí, a proto se vzory to nepřehánějte. Stačí jimi ozdobit dva prsty, a to prostředníček a prsteníček. Ostatní nehty nechte jednobarevné. Nezapomeňte také na doplňky v podobě úzkých prstýnků s kamínky nebo s přívěsky.

Zdroj obrázku: Freepik

Kouzlení s odstíny

I nadále zůstávají v kurzu přirozené odstíny nehtů, jako je béžová, nude, růžová, světle hnědá, šedá a bílá. Taková manikúra ale vůbec nemusí být nudná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak se s ní dá poměrně dobře čarovat a výsledek bude vždy působit elegantně, romanticky a vkusně. Navíc je lépe sladíte se svým oblečením, hodí se na party i do kanceláře a nechají lépe vyniknout vámi zvolené šperky.

Doporučený článek:  Nový trend v manikúře uchvátí každého. Sušené květy připomenou rozkvetlé jaro a rozveselí chmurné dny

Velmi populární úpravou nehtů je tzv. babyboomer. Jedná se o dokonale upravené nehty s ombré efektem, kdy jemná tělová barva přechází v sytě bílou. Takové nehty vypadají dobře v kombinaci se třpytivým lakem nebo gelem. Samozřejmě chybu neuděláte ani s klasickou francouzskou manikúrou, která sází na přirozenost doplněnou jasně bílými špičkami a lesklým vrchním bezbarvým lakem.

Zdroj: https://www.thezoereport.com/beauty/spring-2023-nail-art-trends