Jeden ze svatebních darů jsme nerozbalili, měli jsme to zakázané. Když jsme to udělali, zachránil nám manželství

Je běžné, že se svatební dary rozbalují hned na svatbě, nebo druhý den. Když ale máte tajemné přátele, mohou vám rozbalování darů zakázat. S tím, že pro jejich dárek teprve nastane správná chvíle. Když ho otevřete v pravý čas, může vám klidně i zachránit vztah.

Na naší svatbě se stala podivná věc. Od své kamarádky jsem dostala netradiční svatební dar. V čem byl jiný? Vůbec jsem nevěděla, o co se jedná a jediné co jsem se k němu dozvěděla bylo to, že ho nyní nesmím rozbalit. Že na něho jednou přijde řada. To mě celkem překvapilo a sice jsem byla zvědavá, ale odolala jsem. I můj manžel byl z toho překvapený, ale říkali jsme si, že naše kamarádka ví, co dělá. A i když jsme se po celou naší svatbu i hostinu snažili získat alespoň pár informací, co může být uvnitř, neřekla nám to. Možná to bylo dobře.

Doporučený článek:  Neztraťte v zimě motivaci ani produktivitu. Využít můžete několik strategií

Podivný svatební dar

Jediné, co mi vrtalo hlavou, byl svatební dar od mé nejlepší kamarádky, která byla zároveň i mou svědkyní. Všechny dary jsme po svatbě otevřeli, ale tento ne. Bylo na něm výslovně napsáno, že ho můžeme otevřít až ve chvíli, kdy zažijeme hádku, která bude směřovat k našemu rozvodu. Právě to bylo na daném daru podivné. A i když jsme se někdy chtěli podívat dovnitř, nakonec jsme s mužem odolali.

Jednoho dne to přišlo

Ne, že bychom se během pěti let od svatby nehádali, ale vždy to byly jenom menší, klasické hádky. Až jednou přišla ta největší, kdy si muž sbalil kufry a odjel. Pár dní byl pryč a nevypadalo to, že někdy přijede. V tu chvíli jsem si vzpomněla na daný svatební dar. Napsala jsem mu, že musí přijet, abychom ho otevřeli společně. Druhý den dorazil. I když jsme se ani nepozdravili, dárek jsme otevřeli společně.

Doporučený článek:  Maggi dieta zažívá boom. Hlavní roli hrají vejce, zhubnout lze až 25 kilo!

Co bylo uvnitř, to zachránilo náš vztah

Dárek jsme pomalu otevírali a v tu chvíli jsme začínali být ještě ve větším šoku. Uvnitř byla láhev vína, dvě sklenice, finanční hotovost s telefonním číslem do místní pizzerie s rozvozem, a hlavně obrovské množství fotek. Na nich jsem byla vždy já s partnerem, ještě v době kdy jsme nebyli svoji. Vypadali jsme spokojeně a zamilovaně. Šlo o všechny fotky z našeho Facebooku, které kamarádka vytiskla a zabalila. Spolu s lahví vína a penězi na pizzu, kterou oba milujeme.

Doporučený článek:  Zbavte se těžkého žaludku rychle a jednoduše. Stačí po jídle udělat dvě věci

Splnili jsme přání kamarádky, objednali si pizzu, načali si víno a začali procházet fotky. Uvědomili jsme si, že by byla škoda všechny ty roky před svatbou, ale i po ní zahodit. Manžel už zůstal doma a od té doby nám to zase klape.

Zdroj: Autorský text, emailový příspěvek