Kancelářský korektor najde skvělé využití také doma. Na své si přijdou i děti

Kancelářský korektor je pomůcka, která se používá především v kancelářích. Mít ji ale můžete i doma a její pomocí si ušetříte nejen spoustu práce, ale také papírů. Při vyplňování různých formulářů můžete snadno udělat chybu. Poté ale stačí jen přejet po papíru korektorem a snadno můžete svou chybu napravit.

Korektor se bude hodit také v domácnosti

Korektor má své využití také v domácnosti. Možná budete překvapeni, jakými způsoby ho můžete využít. Je to ale velmi jednoduché a jeho aplikace vám ušetří nejen čas, ale také peníze. Hodí se například na obnovu popraskaných sportovních bot nebo kozaček. Jestli na nich jsou menší praskliny, můžete pomocí korektoru udělat několik tahů, nechat ho zaschnout a boty poté ještě vyleštit. Po prasklinách nebude ani stopy a vydrží spravené delší dobu.

Doporučený článek:  Myčka je nepostradatelná, některé druhy nádobí do ní však nepatří

Pomocí korektoru si můžete také vyzdobit okna a jiné skleněné povrchy. Už nemusíte kupovat drahé spreje nebo umělý sníh, který jde pak z oken velmi těžko dolů. Společně s dětmi tak můžete v předvánočním čase vytvořit sněhuláky, vločky nebo hvězdičky na oknech. Odstraníte je pak jednoduše pomocí roztoku čpavku, vody s octem nebo odlakovačem.

Zdroj obrázku: Freepik

Korektor využijete na prasklé stropy

Jestli se chystáte na rekonstrukci a čeká vás malování stěn, je nutné zjistit, jestli ve stěnách nemáte praskliny. Pokud nějaké objevíte, můžete je snadno zakrýt právě korektorem. Je to velmi jednoduchý způsob, jak stěny ochránit, a zároveň levná varianta zakrytí. Stačí korektorem přejet po prasklinách.

Doporučený článek:  S fialovou barvou nešlápnete vedle. Trendy v interiéru mluví jasně, netradiční kombinace nadchnou

Aby to nevypadalo nápadně, můžete odstín trochu upravit tak, že po zaschnutí jeho povrch ještě přetřete papírovou utěrkou. Korektor můžete v domácnosti používat podle libosti a určitě sami přijdete na způsoby, kdy se vyplatí ho mít doma. Hodit se bude například větším dětem do školy, které občas udělají chybu. Nejvíce využití ale bude mít při práci v kanceláři.

Zdroj: https://www.quill.com/blog/office-tips/how-to-use-correction-tape-and-correction-fluid.html