Těmto čtyřem znamením zvěrokruhu se žádná nemoc nevyhne. Naše zdraví visí ve hvězdách

Víte, že znamení zvěrokruhu může ovlivnit vaše zdraví? Rozhodně se nejedná o přímý vliv, ale datum narození může napovědět, jestli následující období zvládnete ve zdraví, nebo se budete potýkat se zdravotními problémy. Astrologové znamením přisuzují velký význam, ale bude záležet pouze na vás, jestli horoskopu uvěříte, nebo budete k nemocem náchylnější.

Která znamení budou mít se zdravím větší problémy?

Může datum narození ovlivnit zdraví a pohodu? Určitě ano, stejně jako všechno ostatní v našich životech. Datum narození nám do vínku dává určité vlastnosti nebo potenciální úspěchy, které nás čekají. Není to ale jen pozitivní stránka věci, dozvědět se můžete něco o svých negativních vlastnostech nebo problémech, které vás mohou potkat. Čtyři znamení zvěrokruhu se pak mohou obávat toho nejhoršího, protože budou nemocná častěji než ostatní.

Doporučený článek:  Výskyt legionelózy celosvětově klesá díky lepším technologiím

Prvním z nich jsou Berani. Jsou to individualisté, kteří jsou velmi náchylní na nemoci. Bývají to výbušní lidé, kteří jsou skvělými vůdci, a to hlavně ve firmách. Nepodléhají cizím názorům a nedbají na rady ostatních, raději si věci dělají podle sebe. Proto jsou častými pacienty, kteří nevěří na lékařské rady. U Berana je vyšší pravděpodobnost, že bude trpět srdečními onemocněními nebo rakovinou.

Zdroj obrázku: Freepik

Leckdy pomůže změna životního stylu

Blíženci zase mohou trpět onemocněním střev. Jsou to většinou lidé, kteří až příliš často a dlouho pracují. Jsou tak ve stresu, ze kterého se pak jen těžko dostávají, a to se odráží na jejich zdravotním stavu. Mají pak problémy s tím, že podceňují problémy a nechávají svůj stav dojít tak daleko, že není možné vstát z postele a normálně fungovat. Raci zase mohou být náchylnější k depresím a mají často problémy s imunitou. Jsou to citlivé osoby, které všechno až moc prožívají.

Doporučený článek:  Šetření s jídlem se může šeredně vymstít. Končit může i nebezpečnou otravou

Mají problémy se vyrovnat s emocemi, také nemohou v noci spát a jsou velmi často ve stresu. Přemýšlí, jak své problémy vyřešit, a velmi často pak nastanou problémy s imunitou. Hrozí jim deprese, úzkosti nebo neurózy. Štíři by měli pečovat o své srdce. Vysoký krevní tlak nebo cholesterol jsou jen začátky problémů se zdravím. Štíři mohou trpět nedostatkem vápníku nebo se u nich může projevit revmatismus.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/what-does-your-star-sign-say-about-your-health