Tyto květiny podle učení feng šuej přinesou radost, štěstí a bohatství

Znáte feng šuej? Je to čínská praxe, díky které si doma můžeme například poskládat nábytek tak, aby se nám zde dobře žilo. Existují také rostliny, které budou dělat radost nejen tím, jak vypadají, ale také přinesou do života bohatství, štěstí a radost. Jaké rostliny se vyplatí mít, abyste doma udrželi peníze? Jedinečné květiny, které podle čínské praxe mohou pomoci zkvalitnit život.

Jak ovlivní náš život barvy a předměty kolem nás?

Podle toho, jaký máte nábytek a jakou má barvu, můžete ovlivnit, co se u vás v domácnosti bude dít. Barvy, tvary a předměty ovlivňují nejen samotnou domácnost, ale také osoby, které v ní žijí. Špatné barvy mohou blokovat radost a štěstí, naopak jiné přinesou radost a pohodu. Platí to také pro rostliny. Které si domů pořídit a na které raději zapomenout?

Vhodný je například okřídlený květ. Tato rostlina je velmi populární, protože nepotřebuje žádné zvláštní podmínky, a hodí se dokonce i do míst, kde není dostatek světla, jak jsou koupelny. Navíc je to květina, která vám doma vyčistí vzduch, pohlcuje škodlivé látky a sloučeniny. Stačí ji pouze poctivě zalévat. Díky tomu, že ji budete mít doma, budete mít veselou domácnost, přinese vnitřní klid tam, kde jsou časté hádky. Hodit se bude do ložnice.

Zdroj obrázku: Freepik

Chcete vydělávat více peněz?

Orchidej patří mezi další květiny, které jsou oblíbené hlavně kvůli svým krásným a barevným květům. Potřebují ale zvláštní podmínky, proto nejsou vhodné pro začátečníky. Rostlinu je vhodné dát na východní nebo jihovýchodní parapet. Má ráda vysokou vlhkost, dopřejte jí teplotu kolem 25 stupňů. Také jinými rostlinami si domů můžete přinést více peněz a radosti.

Rostlina strom štěstí je velmi oblíbenou už kvůli jejímu názvu. Je to sukulent, který vodu schraňuje v listech a stoncích, díky tomu ho nemusíte skoro vůbec zalévat. Tato rostlina podle feng šuej uklidňuje a také zbaví stresu. Dejte ji na místo, kam dáváte peníze, a za čas se vám začnou množit. Anthurium je další rostlinou, která domů přinese radost a štěstí. Vhodná bude do kanceláře, protože zajistí úspěchy.

Zdroj: https://bloomscape.com/green-living/best-feng-shui-plants-for-the-home-according-to-the-pros/