Zbohatněte podle učení feng šuej. Jednoduchá pravidla přitáhnou peníze a hojnost

O pověry týkající se bohatství a přitahování peněz není nouze. Někteří věří, že naditá peněženka bude jen výsledkem tvrdé práce, úspor a motivace, jiní zase, že praktikování určitých zvyklostí přitáhne finance. Pokud jste pověrčiví, podívejte se, co by mohlo být příčinou vaší zhoršené finanční situace.

Některé věci by v peněžence být neměly

Mnoho lidí věří v existenci finanční energie, která k nám má díky správným činům přitahovat peníze. Většinou se jedná o zvyklosti a pověry, jako například to, že bychom tašku nebo batoh s peněženkou nikdy neměli pokládat na zem, jinak přijdeme o peníze. Ať už na pověry věříte, nebo ne, za vyzkoušení nic nedáte. Co je lepší do peněženky nedávat, abyste neblokovali tok hotovosti?

Finanční energie se řídí zásadami feng šuej. Podle nich peněženka nesmí být za žádných okolností poškozená, roztrhaná, špinavá nebo ošuntělá. Děravá peněženka je dírou v rozpočtu. V peněžence by také měly být pouze bankovky, mince a aktivní karty, které denně používáme. Účtenky nebo účty zde nemají co dělat, je to jeden z faktorů blokujících příliv peněz.

Zdroj obrázku: Freepik

Dopřejte bankovkám pohodlí

Také raději vyndejte fotky příbuzných a přátel, kteří vám příliš nepřejí nebo vám dluží peníze. Jinak byste na sebe místo peněz mohli nechtěně přitáhnout dluhy. Pokud se v naší peněžence bankovky cítí dobře a pohodlně, přitáhnou nové. Proto se vyplatí pořídit si velkou peněženku, kde nebudete muset peníze přehýbat a mačkat.

Feng šuej má jasno i v barvě peněženky. Ženy by měly volit červenou a zelenou, pokud chtějí zbohatnout a přitáhnout peníze. Nejlepší barvou pro muže je černá nebo tmavě modrá. Dobrou volbou pro obě pohlaví je i zlatá nebo žlutá, může ale svádět k hazardním hrám. A pokud přeci jen chceme v peněžence nosit i něco jiného než finance a karty, můžeme si dovnitř vložit vylisovaný čtyřlístek nebo fotky lidí, kterým přejeme štěstí a oni ho přejí nám.

Zdroj: https://www.wheninmanila.com/9-ways-to-attract-money-into-your-life-according-to-feng-shui/