Zbohatněte podle učení feng šuej. Jednoduchá pravidla přitáhnou peníze a hojnost

O pověry týkající se bohatství a přitahování peněz není nouze. Někteří věří, že naditá peněženka bude jen výsledkem tvrdé práce, úspor a motivace, jiní zase, že praktikování určitých zvyklostí přitáhne finance. Pokud jste pověrčiví, podívejte se, co by mohlo být příčinou vaší zhoršené finanční situace.

Některé věci by v peněžence být neměly

Mnoho lidí věří v existenci finanční energie, která k nám má díky správným činům přitahovat peníze. Většinou se jedná o zvyklosti a pověry, jako například to, že bychom tašku nebo batoh s peněženkou nikdy neměli pokládat na zem, jinak přijdeme o peníze. Ať už na pověry věříte, nebo ne, za vyzkoušení nic nedáte. Co je lepší do peněženky nedávat, abyste neblokovali tok hotovosti?

Doporučený článek:  Sůl se vypořádá se skvrnami, využít lze v myčce i domácí kosmetice

Finanční energie se řídí zásadami feng šuej. Podle nich peněženka nesmí být za žádných okolností poškozená, roztrhaná, špinavá nebo ošuntělá. Děravá peněženka je dírou v rozpočtu. V peněžence by také měly být pouze bankovky, mince a aktivní karty, které denně používáme. Účtenky nebo účty zde nemají co dělat, je to jeden z faktorů blokujících příliv peněz.

Zdroj obrázku: Freepik

Dopřejte bankovkám pohodlí

Také raději vyndejte fotky příbuzných a přátel, kteří vám příliš nepřejí nebo vám dluží peníze. Jinak byste na sebe místo peněz mohli nechtěně přitáhnout dluhy. Pokud se v naší peněžence bankovky cítí dobře a pohodlně, přitáhnou nové. Proto se vyplatí pořídit si velkou peněženku, kde nebudete muset peníze přehýbat a mačkat.

Doporučený článek:  Množství vyhozených potravin je alarmující. Přestat plýtvat je přitom snadné

Feng šuej má jasno i v barvě peněženky. Ženy by měly volit červenou a zelenou, pokud chtějí zbohatnout a přitáhnout peníze. Nejlepší barvou pro muže je černá nebo tmavě modrá. Dobrou volbou pro obě pohlaví je i zlatá nebo žlutá, může ale svádět k hazardním hrám. A pokud přeci jen chceme v peněžence nosit i něco jiného než finance a karty, můžeme si dovnitř vložit vylisovaný čtyřlístek nebo fotky lidí, kterým přejeme štěstí a oni ho přejí nám.

Zdroj: https://www.wheninmanila.com/9-ways-to-attract-money-into-your-life-according-to-feng-shui/