Otík: Z chování mé manželky v koupelně je mnohým našim hostům až nevolno. Zápach je všudypřítomný a špíny čím dál více

Každý máme chyby, ale to, co začala dělat má manželka, z toho nejsem vůbec nadšený. Bohužel se ukázalo, že nešlo o náhodu, ale o záměr. Má svá přesvědčení a jde si za nimi, hlava nehlava. Pokud by k nám nikdo nechodil na návštěvu, snad bych to nějak přežil. Jelikož ale máme čas od času hosty, je mi velmi stydno. Dané věci si prostě musí všimnout a já si jsem jistý, že ani jim to není moc příjemné. A ani nechci domýšlet, co si o nás myslí a cestou domů vypravují. Určitě to nic příjemného není.

Doporučený článek:  Mladé zelí lze připravit na mnoho způsobů

Manželka šetří vodu

Její důvody, proč toto v koupelně dělá, jsou celkem logické. Voda na planetě opravdu dochází a je namístě s ní šetřit. Myslím si ale, že by vše mělo mít své meze. Nebo ať to dělá, jenom když k nám nikdo neplánuje přijít. Jsem totiž přesvědčen, že některé návštěvy by to mohlo skutečně odpudit. Ostatně pamatuji si, jak jsem na to poprvé reagoval já.

Zdroj obrázku: Pixabay

Plná vana vody

Co přesně manželka dělá? Nechává stále plnou vanu vody. To znamená, že si napustí vanu na večerní koupel, provede hygienu a vodu dále nevypustí. Tím to ale nekončí. Nechala si instalatérem také vytvořit přepad z odpadu umyvadla tak, aby i tato voda následně končila ve vaně. A dokážete si představit, že vana plná vody po koupání a z umyvadla rozhodně nepůsobí čistým dojmem. Špína z těla, vrstva šamponu a mýdla a z toho špinavá voda z rukou z umyvadla. Toto všechno se mísí v naší vaně, která se kvůli tomu musí i častěji čistit.

Doporučený článek:  Zima končí a řada domácností zapomíná nastavit okna na letní režim. Zbytečně se tak vystavují riziku

Co s vodou dělá? Lije ji do záchodu

A proč toto manželka dělá? Jak jsem řekl – šetří vodu. U vany má kýbl, kterým následně nabírá vodu, kterou používá na splachování toalety. Je to sice ekologické řešení, které je poměrně zajímavě znát i na účtech za vodné a stočné. Ale na druhou stranu, když má jít na toaletu návštěva a vidí plnou vanu špinavé vody, moc dobrou vizitku to neudělá. Navíc se hrozím toho, aby manželka návštěvě také nedoporučila, že by měla raději také splachovat pomocí kýblu. To už by na mě bylo moc a patrně bych to nepřekousl.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře