Stereotyp je zabiják vztahů i vášně

Každý vztah prochází vývojem. Na začátku vztahu je typická poměrně vysoká sexuální aktivita, která časem ustává a stabilizuje se. Partneři přestávají věnovat milování tolik času. Po svatbě nastává jakési snížení kvality sexuálního života. Nenechte si sexuální život sebrat úplně. Neprovozujte sex jen z donucení nebo rutiny, musíte chtít. Tohoto pravidla se držte.

Provozujte sex, protože chcete

Sex by měl být aktivitou, která je provozovaná oběma partnery s chutí. Rozhodně není dobré se do sexu nutit jen proto, že už se dlouhou dobu nic neděje. Když chce jenom jeden z partnerů, nebudou mít z toho ani ten správný zážitek. Proto vždy počkejte na tu správnou dobu, až budete správně naladění oba. Oba musí chtít, to je pravidlo, kterého se držte. Hledejte proto inspiraci, ne rutinu. O svých touhách mluvte. Co byte chtěli vyzkoušet? Jak si sex představujete? Mluvte o tom se svým partnerem a zkoušejte vše, co vás láká. Lidé mají zvláštní tendenci mluvit o sexu, pouze dokud je všechno v pořádku. Když už není, stáčí hovor jinam. To je ta největší chyba, kterou můžete udělat.

Doporučený článek:  Tupé nůžky už nemusíte vyhazovat. Běžné věci v domácnosti je nabrousí a budou jako nové
Zdroj obrázku: Pixabay

Navštivte sexshopy

Sexshopy jsou skvělou možností, jak najít inspiraci. A to je právě to, co potřebujete! Můžete zajít do kamenné prodejny a podívat se, co všechno sexshopy nabízí. Co z toho by se vám líbilo vyzkoušet? Co vás oba přitahuje? Pokud se stydíte nebo z nějakého důvodu nechcete sexshopy navštěvovat osobně, v dnešním moderním světe existuje alternativa i zde. Pokud se vám nechce do osobní návštěvy, nenuťte se. Raději si s vaší drahou polovičkou sedněte k počítači, zapněte internet a podívejte se, jaké produkty dnes nabízí jednotlivé internetové obchody. Prodiskutujte to spolu. Určitě najdete tu správnou inspiraci, a tím i způsob, jak zachránit váš sexuální život.

Zdroj: https://www.marriage.com/advice/relationship/how-to-bring-passion-back-into-a-relationship/