Jak si hodně usnadnit balení při velkém stěhování?

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. A něco pravdy na tom je. Stěhování do nového domova může být obrovský stres. Místo toho, abyste lamentovali nad balením krabic, ztracenými vzpomínkami a všudypřítomným nepořádkem. Abyste si toto těžké období usnadnili, stačí se řídit několika zaručenými tipy, které vám pomohou najít cestu na nové místo. Stěhování skutečně může být jednodušší, než si myslíte.

Věšáky do tašky a krabice na první den

Nejjednodušší způsob, jak přepravit oblečení, je naskládat jej na ramínka a přes ně hodit velký pytel. Můžete použít pytel na prádlo nebo velký pytel na odpadky. Vytvořte otvor na protažení háčku a spodní část zajistěte gumičkou. Po přestěhování stačí jen sundat tašku a pověsit ramínka do skříně. Díky tomu hodně zkrátíte dobu vybalování oblečení a budete přesně vědět, kde máte své oblíbené oděvy.

Doporučený článek:  Domácí tablety do myčky šetří peníze i přírodu. Vyrobit si je může každý během chvíle

První dny v novém domově jsou nejtěžší a hledat v různých krabicích věci, které nutně potřebujete, je velmi složité. Z tohoto důvodu je mnohem jednodušší, když si dáte vše potřebné na prvních pár dnů do jedné krabice. Zamyslete se nad tím, co obvykle používáte a nezapomeňte na nůžky, pytle na odpadky a papírové ručníky. Ty budete zajisté potřebovat. A pochopitelně také zubní kartáček, ručníky nebo hrnek na ranní kávu.

Popisky a barevná páska

Popisování a seznamy se velmi podceňují. Je ale dobré, když si sepíšete seznam věcí, které jsou v jednotlivých krabicích. Stejně tak byste měli popsat přímo na krabici, jestli jsou v ní hrnce nebo ručníky. Chcete-li ještě jednodušší a názornější způsob hledání podle místností, můžete si vybrat několik barevných pásek a každou místnost označte jinou barvou. Poté stačí jen jednotlivé barvy rozdělit do daných místností. Možná to zní složitě, ale nakonec to bude mnohem jednodušší. Vybalování díky tomu bude mnohem snadnější a rychlejší.

Zdroj: https://www.moving.com/tips/36-moving-hacks-faster-easier-less-stressful-move/