Před prochladnutím ochrání nohy v zimě jednoduchý trik. Stačí zajít do auta

Máte rádi cestování a turistiku v zimních měsících? Nebo máte problémy s prokrvením a máte studené nohy často, i když vám zima není? Existuje řešení, které zaručí, že budete mít nohy pořád v teple a žádné prochladnutí už nebude hrozit.

V zimě tu máme nízké teploty, od nohou může být často zima

Nízké teploty jsou v naší zeměpisné šířce naprosto normální. Mohou se dostat až k minus 20 stupňům, a tak je nasnadě, že nohy rychle prochladnou, a snadno pak prochladne celé tělo. Abyste studeným nohám zabránili, v obchodě s botami najdete vložky, které jsou teplé a hodí se do všech typů obuvi.

Doporučený článek:  Potravinová fólie nabízí nespočet skvělých využití a triků, které ulehčí život

Některé vložky ale nepomohou, ani když jich budete mít v botě několik. Můžete si ale pomoci jinak. Zimní vložky do bot jsou velmi potřebná věc, zvlášť pokud v zimě hodně cestujete po horách a máte rádi výlety na neznámá místa. Jako vložka poslouží věc, kterou normálně používáte v autě.

Zdroj obrázku: Freepik

Znáte tepelný štít do automobilu? Vyrobte si z něj vložky do bot

Clona, která se používá proti mrazu a také proti vysokým teplotám, odráží sluneční světlo a také chrání vnitřek automobilu proti přehřátí. A jak si takové vložky vyrobit? Nejdříve musíte vyjmout původní vložky z bot, které použijete jako šablonu pro ty nové. Rozložte tepelný štít, položte na něj původní vložky a obkreslete je fixem.

Doporučený článek:  S jednoduchými tipy vydrží narcisy ve váze mnohem déle. Kostka ledu i horká voda dokážou zázraky

Následně je vystřihněte nůžkami a vložky zasuňte do bot místo původních vložek. Mráz a sníh od této doby nebudou mít šanci, protože díky tepelnému štítu se zima nedostane přes boty až k vašim nohám. Důležité je mít vhodné oblečení, ať se vydáte do hor, nebo do města. Teplé kalhoty, ponožky i bunda musí být základem každého zimního šatníku. S sebou si můžete vzít horkou kávu nebo čaj a mějte u sebe také menší svačinku, která vás sice nezahřeje, ale hladoví byste byli brzy z výletu unavení.

Zdroj: https://pmags.com/quick-tip-sun-shield-reflector-for-insoles