Rostliny mohou vnést do domova štěstí i blahobyt. Tyto tři nesmí chybět v žádném domově

Podle staré čínské praxe feng šuej existují rostliny, které musíte mít doma, abyste si do domácnosti přivedli nejen štěstí, ale také bohatství. Na druhou stranu existují také rostliny, které naopak přinesou neštěstí a nedostatek lásky. My si ale ukážeme tu první variantu, protože radost a štěstí chce mít doma každý z nás.

Rostliny vnesou do domova dobrou energii

Některé druhy rostlin přinesou do domácnosti nejen klid, ale také blahobyt a budete se v něm cítit mnohem lépe. Rostliny dokonce mohou vyčistit vzduch od škodlivých látek, jsou vhodné i do ložnice a kvalita vašeho spánku tak vzroste. Ráno se budete budit plní elánu a bude se vám lépe usínat. Jaké rostliny se tedy vyplatí mít doma, abyste k sobě přitáhli lásku, štěstí a také nějaké ty peníze?

Doporučený článek:  Vyžeňte mravence ze svého domova jednoduchými triky. Tu nejlepší pomoc má každý po ruce

Jednou z nich je okřídlený květ. Je to oblíbená rostlina, možná ani netušíte, jaký význam může mít pro vaši domácnost. Je totiž nenáročná na pěstování, navíc dokáže vyčistit vzduch a hodí se také do místností, kde není takové teplo. Samozřejmě potřebuje pravidelnou zálivku, má ráda světlá místa. Zajistí štěstí, dobrou energii a celkově se budete doma cítit lépe. Vhodná je také do kanceláře.

Zdroj obrázku: Freepik

Chcete mít více peněz? Pořiďte si strom štěstí

Některé druhy rostlin mají přímo v názvu, v čem jsou jedinečné. Jednou z nich je strom štěstí, který přinese radost a blahobyt každému, kdo si ho pořídí domů. Je to sukulent, který si hromadí vodu v listech a stoncích – není tak potřeba ho nějak často zalévat. Stejně jako okřídlený květ ani tuto rostlinu nemusíte zalévat nijak často.

Doporučený článek:  Spotřebiče nám denně usnadňují život, časté chyby jim ale zbytečně zkracují život

Další květinou je oblíbená orchidej, která je vhodná spíše pro ty, kteří s pěstováním rostlin už mají nějaké zkušenosti. Je to květina plná bohatých květů různých barev. Potřebuje teplotu okolo 25 stupňů a hodí se zejména do ložnice, kde bude pozitivně působit nejen na kvalitu vašeho spánku.

Zdroj: https://www.barbuliannodesign.com/post/feng-shui-plants-for-money-and-luck