Láska napsaná ve hvězdách: Střelci touží po dobrodružství, Panna zůstává chladnou

To, ve kterém znamení zvěrokruhu jsme se narodili, může mít velký vliv nejen na naše vztahy, ale také na naše zdraví. I další aspekty života mohou být ovlivněny znamením. Někteří lidé si partnerský vztah najdou velmi rychle, ale mají problémy si ho udržet. Pro některá znamení může být naopak problém najít si lásku, zato ale vydrží skoro věčně. Jaká znamení se k sobě hodí a která by se naopak neměla dávat dohromady?

Některá znamení mohou být osudová

Lidé ve znamení Berana se podle hvězd velmi snadno zamilují. Jakmile poznají člověka, který se jim líbí, zaútočí, a tím pádem se mohou stát milostné trable. Beran totiž nesnáší stereotyp a potřebuje být neustále v pohybu. Panna je naopak znamení, které je odtažité. Proto se tato dvě znamení k sobě nehodí. Mají velmi málo společného a to může vytvořit obrovskou propast. Většinou se takové lásce nepodaří přežít. Pro Berana bude nejvhodnější Střelec.

Znamení Býka patří mezi smyslné a také oni umí pořádně svádět. Oceňují nejen fyzickou, ale také duševní blízkost s partnerem. Na začátku vztahu to může vypadat, že neumí projevit city, ale následně se otevřou. Blíženci jsou naopak lidé, kteří se mohou velmi často měnit a mění i své názory. Není teda možné, aby vztah Býka a Blížence vydržel dlouho. Pro Býka se hodí například Kozorozi.

Zdroj obrázku: Freepik

Střelci milují dobrodružství, stejně jako Berani

Střelci patří mezi znamení, která jsou otevřená, odvážná a touží po dobrodružství nejen v intimní oblasti. Neztrácejí čas tím, že by se scházeli dlouhodobě s jedním člověkem a neměli z toho prospěch. Rak je naopak opatrný, citlivý a vztah se Střelcem mu může emočně velmi ublížit. Nějaký vztah mezi nimi může vzniknout, ale nebude mít dlouhého trvání.

Lidé narození na Váhách jsou inteligentní a rádi tráví spoustu času povídáním na různá témata. Můžete s nimi trávit celý den tlacháním nad dobrou kávou. Mají vlastní názor, Váhy jsou odvážné a milují romantiku. Znamení, které se k němu nehodí, je Štír. Takoví lidé jsou záhadní a jen tak lehce se neotevřou. Pro Váhy se tak hodí Blíženci, kteří jsou rozvážní.

Zdroj: https://www.self.com/story/zodiac-matches-that-make-the-best-couples