Tři dny plné sladkého ovoce dokážou s tělem zázraky. Hubnutí půjde samo

Zkoušíte nejrůznější diety a pořád jste nedosáhli požadovaného výsledku? Věřte, že můžete mít krásné, zdravé a štíhlé tělo, které budete milovat! Budou vám k tomu stačit pouhé tři dny ovocné diety a výsledky budou obrovské. Podívejme se, co byste měli udělat a kolik ovoce byste měli konzumovat.

Sezónní ovoce by mělo být králem vašeho jídelníčku

Chcete-li očistit své tělo a rychle shodit kila, a přitom se nechcete mučit restriktivními dietami, ovocná dieta pro vás bude to nejlepší na světě! Tři dny budete jíst úžasné jídlo, aniž byste hladověli, a tímto příjemným způsobem můžete zhubnout až tři kila za tři dny! Pravidla jsou přitom velmi jednoduchá. Tato metoda spočítá jen v konzumaci ovoce.

Doporučený článek:  Nejlepší lék na nachlazení se neprodává v lékárně. Inhalační metoda dýchací cesty uklidní a pročistí

Nemáte prakticky žádné limity, protože odborníci odhadují, že během dne by dospělý člověk na takovém jídelníčku měl sníst 4–5 kilogramů ovoce, takže se můžete klidně a naplno najíst, ale jen ovocem. Nemusí to být přitom vůbec jednotvárné. Ovoce můžete jíst syrové, v míchaných salátech, vařené i pečené. Zároveň ho můžete vždy jinak okořenit podle chuti, takže bude mít pokaždé jinou chuť. Skvělým způsobem, jak dietu oživit, jsou také chutná a výživná smoothie.

Zdroj obrázku: Freepik

Proč tato dieta skvěle funguje?

Plody ovoce poskytují tělu velké množství vlákniny, která zajišťuje pocit plnosti na poměrně dlouhou dobu. Kromě toho vláknina také zlepší funkčnost trávicího traktu a podpoří bakterie v tlustém střevě, aby správně pracovalo a vyčistilo se od toxinů a usazenin. Hubnout budete i díky tomu, že je tato dieta nízkokalorická.

Doporučený článek:  Nepodceňte vysokou hladinu cholesterolu. Jeho nadbytek dá tělo najevo typickými příznaky

Asi 100 g ovoce obsahuje pouze 30–60 kcal. Banány, hroznové víno nebo mango patří mezi tučnější ovoce, které obsahuje 150 kcal na 100 g. Ani toho se ale nemusíte obávat, protože je pro vaše tělo velmi přínosné. Kromě toho dodáte tělu spoustu vitamínu C, který posílí imunitní systém a zlepší vaše zdraví.

Zdroj: https://www.livestrong.com/article/71794-3day-fruit-cleanse-diet/