Kam vyrazit na teambuilding? Určitě do Posázaví na Sporthotel Kácov

Teambuilding je neocenitelným nástrojem pro posilování týmu a zvyšování produktivity v organizaci. Zlepšuje komunikaci, buduje důvěru, podporuje spolupráci, motivuje zaměstnance a pomáhá řešit problémy a konflikty. Investice do teambuildingu je investicí do dlouhodobého úspěchu týmu a firmy jako celku. Jestliže hledáte vhodný prostor pro zorganizování teambuildingové akce pro své zaměstnance, podívejte se, jaké služby nabízí Sporthotel Kácov.

Sporthotel uprostřed lesů

Kácov je malý městys nedaleko Zruče nad Sázavou. Jeho zalesněné kopcovité okolí láká k návštěvě. Dokonce se tu můžete i ubytovat, a to ve sporthotelu Kácov, který se nachází ve vzdálenosti asi dvou kilometrů od městyse. Vede k němu silnice, takže se sem pohodlně dostanete i autem. Najdete tu sportovní areál a ubytováním, který nabízí kapacitu až 300 lůžek, a to ve vyhřívaných chatkách, srubech i v hotelu. Ubytovat se tu lze celoročně. Protože hotel má služby přizpůsobené potřebám firem i sportovních klubů, je možné ho využít i pro uskutečnění akce pro zaměstnance, kterým je teambuilding.

Doporučený článek:  Šťavnatým jahodám málokdo odolá. Někteří lidé by se jim přesto měli vyhnout

Pro teambuilding i pro školení

Prostředí sporthotelu Kácov je velmi příjemné. Kdo hledá klid a odpočinek, zde najde obojí. Teambuildingové aktivity mohou pozitivně ovlivnit motivaci zaměstnanců. Když jsou zaměstnanci zapojení do aktivit, které je baví a vytváří pozitivní atmosféru, cítí se více zapojeni do práce a mají tendenci se snažit dosáhnout společných cílů. To vede ke zvýšení pracovního elánu a snížení míry fluktuace zaměstnanců. Právě Sporthotel Kácov je pro tyto aktivity vhodný, a to nejen díky okolní přírodě, ale také službám, které nabízí.

Doporučený článek:  Balkon bez květin je smutný. Pro každou stranu existují druhy, které si váš domov zamilují

Spousta venkovních aktivit

K dispozici je tu řada venkovních aktivit – petanque, discgolf, lukostřelba, softball, střílení ze vzduchovek, kroket, bungee running, stolní tenis, lanový park. Věnovat je tu možné se cyklistice i pěší turistice. V hotelu můžete uspořádat podnikové školení, a to v přednáškových prostorech se zapůjčenou audio technikou. Hotel se o vás i vaše zaměstnance postará ve všech ohledech. Vaří si tu výborná jídla a podávají oblíbené nápoje.

Plánujete ve firmě často teambuilding pro zaměstnance?