Žena vyzrála na vysoké podpatky. Díky netradiční vychytávce ji už nohy nebolí

Nošení vysokých podpatků se sice týká jen žen, ale je to celosvětový fenomén. Bohužel z podpatků většinou hodně bolí nohy, vznikají křečové žíly a také nevzhledné a bolavé puchýře. Některá zaměstnání ale vyžadují nošení vysokých podpatků, a proto je dobré znát triky, aby vás nohy nebolely a po celém dni jste pak večer pouze neošetřovali bolavá zranění.

Nejen bolesti nohou, ozvat se může i hlava

Nošení bot na vysokém podpatku není nic jednoduchého. Některé ženy se musí naučit chodit ladně, některé vysoké podpatky nenosí vůbec, pokud to jejich práce dovoluje. Dlouhodobé nošení vysokých podpatků ale může mít vliv na zdraví. Pomocí jednoduchého triku se ale můžete zbavit bolesti a podpatky nosit libovolně dlouho.

Doporučený článek:  Nenasytné mšice jsou pro každou zahradu pohroma. Zachraňte své rostliny s obyčejnou zeleninou

Na internetu najdete několik stovek tipů, jak si usnadnit nošení vysokých podpatků. Ženy se v nich cítí sebejistě, a pokud mají vedle sebe ještě silného muže, umocňuje to jejich postavení. Vysoké podpatky ale mohou mít také nevýhody, protože v nich nemůžete chodit po každém povrchu ve městě nebo přírodě. Vhodné jsou na společenské události, na které si připravíte kromě podpatků také krásné šaty.

Zdroj obrázku: Freepik

Co funguje, aby vás nebolely z podpatků nohy?

Jedna žena se rozhodla vyzkoušet některé triky na internetu, aby zjistila, jestli skutečně fungují. Výsledky pak zveřejnila na svých sociálních sítích. Prodávají se totiž různé gely na bolavé nohy nebo prostředky, které se mohou vložit do bot, a tím zajistí nohám pohodlí. Bohužel této ženě nefungovaly vůbec a ona se vrátila z večírku s velkými bolestmi nohou.

Doporučený článek:  Kdy je nejlepší čas na běhání – nalačno nebo po snídani?

Prodávají se také různé krémy. Anestetický chtěla žena vyzkoušet na druhý pokus. Tyto krémy se aplikují před tetováním a je pak nutné pokožku zabalit do potravinářské fólie. Tu sice žena po ruce neměla, ale nahradila ji sáčky a udělala si tak ponožky. Tentokrát to ale vyšlo, protože žena byla nadšená z toho, že ji po večírku nebolely nohy. Záleží ale na každé ženě, kde má práh bolesti a jak dlouho musí na podpatcích vydržet.

Zdroj: https://www.spot.ph/shopping/the-latest-shopping/75756/10-high-heel-hacks-that-will-save-you-and-your-feet-a1808-20181121-lfrm