Geniální trik s mincemi udrží všechny mouchy mimo domov. Z netradičního řešení je internetový hit

Hmyz může být velmi nepříjemnou součástí našeho života. Dobrou zprávou je, že ho můžete vypudit alespoň ze svého domova a užít si ničím nerušené chvilky u sebe doma. Ukázalo se, že existuje řada osvědčených způsobů, jak tyto nezvané hosty z domova vyhnat. Potřebovat budete jen základní věci, které máte neustále doma, a mouchám se u vás rozhodně nebude líbit.

Pytlík s mincemi je originální metodou proti mouchám

Na britské skupině na Facebooku, která se věnuje úklidu domácnosti, se objevila otázka, jak efektivně vyhnat mouchy ze svého domova. Odpověď byla velmi nečekaná. Fanoušci netradičních metod v domácnosti a čistého domova byli nadšení z jednoduchého tipu na vypuzení much z domova.

Doporučený článek:  Někteří chodí doma zásadně v botách. Nepořádek přitom není jediné, co hrozí

K zahnání potřebujete trochu vody, tucet mincí a plastový sáček. Pár mincí vložte do průhledného plastového sáčku naplněného vodou a zavěste ho na okno. Vodu nesmíte zapomínat měnit, ale jinak se jedná o velmi efektivní způsob, jak se zbavit nechtěných návštěvníků. Mouchy si o sáčku myslí, že se jedná o vosí hnízdo, a proto se od něj budou držet daleko. Navíc nemají rády vodu a barvy či materiály, které odráží světlo.

Zdroj obrázku: Freepik

Jaké jsou reakce lidí?

Komentáře pod touto radou byly plné obdivu a překvapení. Metoda s mincemi a igelitovým sáčkem měla obrovský ohlas, protože doopravdy funguje. Mnoho lidí metodu vyzkoušelo a byli velmi mile překvapení, že nemají doma žádné mouchy. Sice netušili, jak je to možné, ale zároveň byli velmi nadšení, že budou mít konečně domov bez otravného hmyzu.

Doporučený článek:  Dokonale čistá toaleta je vizitkou každého domova. Spolehnout se můžete na domácí pomocníky

Přírodní metody, které udrží mouchy venku

Mezi další metody, díky kterým můžete udržet mouchy i komáry daleko od svého domova, patří použití určitých vůní. Hmyz nesnáší intenzivní a citrusové vůně. Použít proto můžete citron, levanduli nebo citronovou trávu. Tyto vůně jsou pro lidi velmi příjemné, takže to u vás doma bude nádherně vonět. A zároveň udržíte veškerý hmyz venku.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6694043/Why-putting-coins-inside-zip-lock-bag-filled-water-ultimate-hack.html