Čtenářka Míša: Jsem profi účastnice soutěží. Svým propracovaným systémem si zvyšuji šance na výhru

Kdo by nechtěl čas od času něco vyhrát v soutěžích. Většina z nás výhru vždy přisuzuje štěstí a náhodě. Jsou ale lidé, kteří si to štěstí umí přece jenom trochu naklonit na svou stranu. Jako Michaela, která se označuje za profi účastnici soutěží. Prý to není až tak složité a rozhodně se to vyplatí.

Mít věci zdarma je super

Kdy jste naposledy dostali něco zadarmo? Jistě si vzpomenete na ten pocit, kdy jste věc nebo službu získali, a přitom jste za ni nemuseli platit. A přesně tohle nabízejí soutěže, které miluji. Firmy je mají jako určitý benefit a zviditelnění. My, soutěžící, zase jako možnost mít něco zadarmo. Ale abych byla upřímná, já mám oproti jiným soutěžícím výhodu. Beru soutěže jako určitý profi koníček, který mi přináší zisk.

Zdroj obrázku: Freepik

Profily, e-maily, čísla známých

Běžně musíme v soutěžích spoléhat jenom na náhody a štěstí. Z matematiky ale víme, že pravděpodobnost lze určitými způsoby trochu upravit a zvýšit tak naše šance. A přesně tohle dělám. Účastním se vždy nejenom sama za sebe, ale i za má „virtuální ega“.

Doporučený článek:  Vrásčité prsty po koupání mají překvapivě praktický důvod. Mohou usnadnit i domácí činnosti

Na soutěže mám zaregistrovaných několik desítek profilů na sociálních sítích, stejně jako mám i několik desítek e-mailových adres. Problém nastává tam, kde chtějí telefonní číslo. Tady prosím své známé, zda bych nemohla uvést jejich. Většinou jsou ochotní a já jim netajím, že to mám do soutěží.

Daří se

Když vidíte, že se soutěže účastnilo 500 lidí a z toho jsem tam 25× jenom já, musí být jasné, že se šance na výhru výrazně zvyšují. A když mi přijde oznámení o výhře, jsem neskutečně šťastná. Jen je trochu problém u malých, málo hodnotných cen. U těch se mi investovaný čas do přepínání e-mailů a profilů nevyplatí. Vždy přitom ale doufám, že vyhraji něco cennějšího. Protože jsou soutěže, kde hlavní ceny dosahují hodnot i několika desítek tisíc. To už se mi vyplatí obětovat tomu nějaký čas a zvýšit své šance.

Doporučený článek:  Tyto květiny podle učení feng šuej přinesou radost, štěstí a bohatství

Zdroj: Autorský text, e-mailový příspěvek čtenářky Michaely N., redakčně zkráceno a upraveno.