Dokonale husté obočí lze získat i přirozeně. Pomůže olej, vajíčko a cibule

Mnoho žen chce mít husté obočí, které nemusí každý den zvýrazňovat očními stíny nebo tužkou. Dobrou zprávou je, že existují domácí prostředky, které vám s tímto problémem mohou poměrně snadno pomoci. Jsou velmi jednoduché a zvládne je každá žena. Dočkáte se díky nim nádherného a úžasně hustého obočí, které vám budou kamarádky závidět. Potřebovat přitom budete jen základní suroviny, které v kuchyni používáte téměř každý den.

Způsoby, jak vytvořit husté obočí

Husté a výrazné obočí je nedílnou součástí každého líčení. Mnoho žen přitom zkouší domácí metody, jak je přírodní cestou posílit, zpevnit a zahustit. Jedině tak si můžete ušetřit každý den čas, který strávíte na dokreslování obočí během líčení. Vyzkoušejte následující domácí triky a již nebudete potřebovat kosmetiku.

Zdroj obrázku: Freepik

Ricinový olej

K hustému obočí vám může hodně pomoci ricinový olej. První účinky byste měli vidět po pouhých třech týdnech pravidelného používání, což je velmi krátká doba. Ricinový olej posílí chloupky a podpoří jejich růst. Jednoduše ho naneste na obočí po důkladném odlíčení. Když to budete dělat každý den, velmi brzy uvidíte pozitivní změny. Stejně užitečný může být také olivový olej, který byste měli smýt z obočí hned ráno, stejně jako ricinový olej.

Doporučený článek:  Akné trápí nejen mladou pokožku. Ke krásnější pleti dopomůže správný jídelníček

Vajíčka nebo cibule

Mnoho lidí doporučuje na zahuštění obočí i vlasů slepičí vajíčka. K výrobě domácí masky přitom musíte jen oddělit žloutky od bílků a žloutky následně opatrně nanést na obočí nebo vlasy. Žloutek byste měly smýt přibližně po 15 minutách působení. Výsledky můžete vidět po několika týdnech. Posledním způsobem je také šťáva z cibule. Stačí, když ji jemně vmasírujete a po pár minutách důkladně smyjete. Jde o velmi jednoduché metody a suroviny, které máte běžně ve své kuchyni, ale mohou vám hodně pomoci se zdravím a krásným vzhledem vašeho obočí.

Zdroj: https://food.ndtv.com/beauty/10-ways-to-grow-thick-eyebrows-naturally-1477170