Jak udělat z žádosti o ruku nezapomenutelný zážitek?

Žádost o ruku je jedním z nejdůležitějších momentů v životě. Jde o okamžik, na který nezapomene žádná žena do konce svého života. A právě proto by se na to měl každý muž důkladně připravit. Jestli jste našli tu pravou ženu, můžete začít plánovat a zařídit žádost tak, aby všechno proběhlo v pořádku. Podívejme se na pár základních věcí, na které nesmíte zapomenout!

Držte se tradic

Tradičně žádá o ruku muž svou ženu. Máte-li doma hodně tradiční ženu, měli byste také při zásnubách postupovat tímto způsobem. Když to neuděláte, bude jistě zklamaná. Existují tři věci, na které nesmíte zapomenout. Luxusní diamantové zásnubní prsteny jsou základem. Při samotné žádosti ale musíte udělat hned několik věcí, abyste dodrželi tradice. Muž by měl:

  • darovat kytici a zásnubní prsten,
  • pokleknout na jedno koleno,
  • požádat rodiče přítelkyně o její ruku.
Doporučený článek:  Banánové slupky orchideje posílí a podpoří je v bohatém kvetení

Zvolte nejlepší místo pro žádost

Pokleknout na jedno koleno a vytáhnout nádherný prsten nestačí. Musíte k tomu zvolit také správný čas a hlavně místo. Vyberte takové místo, kde budete ideálně sami a máte k němu nějaký vztah. Může jít o vaše oblíbené místo, ale také pláž, les nebo místo s nádherným výhledem na západ slunce. Výběr místa rozhodně nepodceňujte, protože atmosféra je při žádosti velmi důležitá!

Nezapomeňte se vyslovit

Budete se divit, ale hodně mužů při žádosti o ruku zapomíná na jednu věc. Mají nejkrásnější diamantové šperky, krásné místo a nakonec zapomenou položit zásadní otázku. Nezapomeňte položit samotnou otázku, na kterou může vaše budoucí manželka odpovědět „ano“. A hlavně se chovejte přirozeně. Budete jistě nervózní, ale snažte se zůstat v klidu. Jinak můžete úplně zničit moment překvapení.

Doporučený článek:  Bílá křída zamaskuje skvrny na stěně a udrží lesk příborů

Triky pro dokonalou žádost o ruku

Nežádejte svou přítelkyni o ruku na veřejnosti. Soukromí bude mnohem lepší. Najděte si také jednoho spojence, např. její kamarádku. Ta vám může poradit a zajistit, že bude žádost dokonalá. Dlouhý proslov při žádosti nepotřebujete, ale měli byste říct alespoň pár slov. Nezapomeňte si je připravit předem, abyste před svou láskou nekoktali. A nezapomeňte žádost naplánovat na období, kdy jste oba v klidu a uvolnění.