Jednoduché triky usnadní život a zlepší den. Parkování ani zatloukání hřebíků už nebudou problém

Odstranění vodního kamene, přidělání poliček nebo broušení nůžek se zdají jako velmi jednoduché činnosti, bohužel nám ale většinou otravují život. Proto si pomozte triky, které vám práci usnadní. Můžete se je rychle naučit a zároveň budete mít úklid spojený nejen s nepříjemnými činnostmi.

Jak dobře zaparkovat auto?

Většina lidí má problémy s parkováním. Máte u domu malou garáž a parkování je vždycky boj? Můžete si pomoci několika tenisovými míčky. Zavěste je na provázek a přivažte ke stropu. Pečlivě si ale změřte všechny vzdálenosti. Při couvání do garáže tak snadno poznáte, že je auto na správném místě. Je to velmi jednoduchý trik, který funguje.

Doporučený článek:  Vyžeňte mravence ze svého domova jednoduchými triky. Tu nejlepší pomoc má každý po ruce

Suché produkty, jako je mouka, krupice nebo cukr, můžete skladovat také jinak než v obyčejných plastových nádobách. Odřízněte hrdlo s uzávěrem z plastové lahve a nasaďte ho na sáček s produktem, který chcete dlouho skladovat. Poradíme také, jak si usnadnit vaření nebo pečení podle kuchařky. Většinou k vaření používáme obě ruce a už nezbývá čím držet samotnou knihu. Můžete ji pověsit na ramínko na kalhoty a zavěsit do úrovně očí.

Zdroj obrázku: Freepik

Víte, jak zatlouct hřebíky, aniž byste se zranili?

Nůžky při častém používání ztrácí svou ostrost. Jestli po ruce nemáte brousek na nože, můžete si pomoci i jinými prostředky. Bude stačit kousek alobalu, který stačí nastříhat na malé proužky. Nůžky budou znovu ostré. Vodní kámen odstraníte pomocí citronu. Stačí ho rozkrojit a pomazat jím baterie a všechny povrchy, které jsou zanesené.

Doporučený článek:  Vaječné skořápky vyřeší na zahradě problém se šneky. Přes ostrou hranu se nedostanou k rostlinám

Zatloukání hřebíků není jednoduchá činnost, zvlášť pokud jste to nikdy nedělali. Jak to provést, abyste si nepohmoždili prsty? Můžete zkusit pomoc hřebenu na vlasy. Přiložte hřeben ke zdi, hřebík dejte do něj a poté použijte kladivo. Hřebíky nebudou nikam utíkat a vaše prsty budou v bezpečí. Triky jsou jednoduché, snadné k zapamatování a určitě je doma využijete.

Zdroj: https://www.cleverly.me/36-everyday-hacks/