Maggi dieta zažívá boom. Hlavní roli hrají vejce, zhubnout lze až 25 kilo!

Dieta Maggi je měsíc od měsíce populárnější a počet jejích fanoušků neustále roste. Vaječná dieta je naprostou novinkou, na kterou nyní spoléhají tisíce lidí po celém světě. Jedná se o eliminační dietu, která nenutí hladovět a můžeme si díky ní sestavit lahodný a velmi pohodlný jídelníček. Čím se tato zvláštní dieta vyznačuje a jak ji můžete dodržovat?

Co je to vaječná dieta?

Dieta Maggi trvá celkem čtyři týdny. Podle dostupných zdrojů ji používala i bývalá premiérka Velké Británie Margaret Thatcherová a její název pochází právě ze zdrobněliny jejího křestního jména. Při dodržování tohoto stravování můžete zhubnout 8 až 25 kilogramů, což jsou neuvěřitelné výsledky, kterých lze dosáhnout během pouhého měsíce!

Zdroj obrázku: Freepik

Co můžete a naopak nesmíte jíst?

Eliminační dieta spočívá v tom, že budete konzumovat určité potraviny a jiným se vyhnete. V tomto případě byste měli začlenit do jídelníčku vejce, zeleninu a bylinky v jakékoli podobě, ovoce (hlavně citrusy), mléčné výrobky, libové ryby a mořské plody, libové maso (vařené nebo dušené), celozrnný chléb (1/2 krajíce denně), koření a náhražky cukru (stévii nebo xylitol).

Doporučený článek:  Malinová tinktura dodá tělu sílu a zklidní trávení

Na druhou stranu existuje seznam potravin, kterým byste se během tohoto měsíce měli zcela vyhnout. Patří mezi ně brambory, luštěniny, všechny druhy tuku, mléko, vysoce kalorické ovoce (avokádo, banány nebo hrozny) a cukr. Během diety byste také měli vypít alespoň dva litry čisté vody denně a poslední jídlo konzumovat tři hodiny před spaním.

Jak dosáhnout nejlepšího výsledku?

Při správném dodržování této diety můžete dosáhnout velkých výsledků a zbavit se 8 až 25 kilogramů tělesné hmotnosti. Musíte počítat s tím, že pokud se po ukončení vrátíte příliš rychle ke svému běžnému jídelníčku, můžete zaznamenat jojo efekt. Recepty během diety by měly být jednoduché a nekomplikované. Důležitá je hlavně pravidelnost tří hlavních jídel a surovin, které jsou podle diety schválené. Vyzkoušejte ji sami a nebudete litovat.

Zdroj: https://www.menshealth.com/nutrition/a36118474/egg-diet-plan/