Pohodová dovolená má začít správným outfitem na letiště

Cestování letadlem má své kouzlo, ale také své úskalí, se kterým se někteří cestující musí vyrovnat ještě předtím, než stanou nohou v letadle. Kdo by si myslel, že jedna z největších výzev může být oblečení? Ačkoliv to může znít komicky, moje zkušenost s letištními kontrolami mi říká, že je to větší pravda, než bychom si mysleli.

Jsem člověk, který se rád obléká pohodlně a elegantně. Ale několikrát jsem byl svědkem toho, jak může letištní detektor kovů zkomplikovat život kvůli několika malým detailům na oblečení.

Doporučený článek:  Zimní cestování vyjde levněji při dobrém plánování

Například ta malá přezka na opasku. Kdo by si myslel, že by mohl způsobit takový problém? A přesto, kolikrát jsem viděl, jak se lidé trápí se svým opaskem, aby mohli projít kontrolou bez dalšího zpoždění. A pro ženy to může být ještě složitější.

Zdroj obrázku: Freepik

Podprsenky s kosticemi. Vím, že mnoho žen je považuje za nezbytné. Ale na letišti mohou být pramenem potíží. Tyto kostice, stejně jako některé kovové ozdoby, mohou zapříčinit, že detektor začne pípat. A kdo chce skončit na osobní kontrole kvůli svému spodnímu prádlu? Můj tip? Možná byste mohli pro svou cestu zvážit sportovní podprsenku.

Doporučený článek:  Jak na nepříjemný zápach a vlhkost v automobilu

Vojenské kalhoty s kapsami. Ano, jsou skvělé a praktické, ale ty zipy a knoflíky mohou být pastí. Víte, co se stane, když detektor zaznamená příliš mnoho kovu.

A pak jsou tu šperky. Vím, že mnoho z nás rádo nosí něco, co nám připomene domov, nebo jen něco, co nás dělá šťastnými. Ale cestování není vhodný čas nosit všechny své oblíbené šperky. Dejte je do svého zavazadla nebo je nechte doma a vyhněte se potížím.

Celkově řečeno, cestování letadlem je zážitek, který by měl být vzrušující a pohodlný. A s trochou přemýšlení o tom, co si oblečete, můžete udělat svou cestu mnohem plynulejší. Tak proč si neudělat život jednodušší a nevyhnout se kovu, když jde o váš letištní outfit? Vždyť toto všechno si můžete zabalit do svého zavazadla a využít až v cílové destinaci. Ale na letišti si správně zvoleným outfitem usnadníte život. A nezpůsobíte komplikace sobě nebo ostatním.

Zdroj: Autorský text