Zásobu piva by měla mít doma každá žena. Díky němu bude vždy vypadat dokonale

Rádi vypadáte stylově a držíte krok s módou, ale všimli jste si, že vaše oblečení rychle bledne a nevypadá moc elegantně? Nemějte žádný strach, s tímto problémem si snadno poradí oblíbený nápoj v podobě piva. Ukazuje se, že může být vynikajícím pomocníkem při nehodách na oblečení. Naučte se používat pivo při praní a vychutnejte si pohled na oblečení, které vypadá jako nové.

Špatná údržba znamená kratší životnost oblečení

Dodržování pokynů, které zadávají výrobci na štítcích od oblečení, je prvním krokem k tomu, abychom naše oblečení zachovali co nejdéle. Při množství každodenních povinností se však často stává, že oblečení netřídíme přesně, a proto používáme vyšší teplotu, než se doporučuje. Frekvence praní také není zanedbatelná. Bylo by však obtížné ji snížit a chodit ve špinavém oblečení.

Doporučený článek:  Mulčování kartonovými krabicemi podpoří rostliny v růstu a zredukuje plevel

Pivo lze úspěšně považovat za produkt, který přirozeně ztmavuje barvy. Jeho schopnosti by měli využívat lidé, kteří mají v šatníku oblečení převážně v černé, námořnické modré a fialové. Jednoduchý trik s pivem vám umožní znovu získat jeho svěží vzhled a chránit jej tak před vyblednutím.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak používat pivo na praní

Chcete-li osvěžit barvu svého oblečení, nemusíte využívat služeb profesionálů nebo kupovat drahé čisticí prostředky. Osvěžující pivní vanu lze snadno připravit v pohodlí vlastní koupelny. Připravte si velkou misku a smíchejte v ní pivo s vodou ve stejném poměru. Do této směsi namočte oblečení na několik hodin. Ujistěte se, že materiál je celý ponořený. Následně propláchněte a vyperte v pračce nebo ručně, v závislosti na doporučení výrobce.

Doporučený článek:  Jak si správně měřit teplotu a jaký k tomu používat teploměr?

Díky tomu se nemusíte bát nepříjemné vůně alkoholu. Jak často používat pivo na praní, závisí na četnosti toho, jak často oblékáte a perete daný kus oblečení. Doporučuje se však provést osvěžující léčbu jednou za šest až osm týdnů. U tmavého oblečení je lepší vyhnout se vysokým teplotám a zvolit jemný režim praní. Při sušení v zahradě nebo na balkoně by tmavé oblečení nemělo být zavěšeno na silném slunci.

Zdroj: https://www.appliancesonline.com.au/academy/appliance-talk/ten-amazing-uses-for-beer-besides-drinking/