Elixír zdraví tvoří pouhé dvě přísady. Červená šťáva nakopne imunitu nejen před zimou

Podpořit imunitní systém, snížit cholesterol a obecně posílit své zdraví – na to vše musíme každý den myslet. Šťáva z pouhých dvou surovin vám s tím může velmi jednoduše pomoci, i když si to možná nemyslíte. Ve skutečnosti stačí jen červená řepa a červený pomeranč k tomu, abyste dodali svému tělu skutečnou vitamínovou bombu. Zařaďte jednoduchý nápoj do svého jídelníčku a budete se cítit mnohem lépe.

Jednoduchý recept pro pevné zdraví

Na výrobu tohoto nápoje budete potřebovat jen červenou řepu, červený pomeranč a odšťavňovač nebo mixér. Množství jednotlivých surovin určete podle svých potřeb a chuti. Šťávu můžete pít k snídani nebo k odpolednímu čaji a dočkáte se neuvěřitelně léčivých vlastností, které podpoří zdraví vašeho těla. Nic jednoduššího již neexistuje, a přitom získáte mnoho cenných vlastností, a to zcela přírodní cestou. Co můžete od tohoto nápoje očekávat?

Zdroj obrázku: Freepik

Cenný lék na cholesterol

Červená řepa je známá jako zdroj železa a antioxidantů. Doporučuje se také lidem s anémií, protože přirozeně doplňuje krvetvorné látky. Pravidelná konzumace této šťávy pomáhá posílit imunitní systém, snižuje cholesterol a stabilizuje krevní tlak. Červené pomeranče jsou bohatým zdrojem vitamínů B a C, betakarotenu a draslíku. Díky tomu pomáhá červený pomeranč předcházet rakovině, cukrovce i kardiovaskulárním onemocněním.

Doporučený článek:  Nenápadné lněné semínko dokáže velké věci. Podpoří hubnutí a udrží v těle rovnováhu

Červené pomeranče navíc obsahují antokyany, které jim dodávají krásnou barvu. Tyto látky působí na oběhový systém, snižují LDL cholesterol, zlepšují průtok krve, neutralizují volné radikály a mají pozitivní vliv na zrak. Spojením těchto dvou surovin získáte silný elixír zdraví, který vám zlepší život, a každý den se budete cítit mnohem lépe. Tento nápoj je jednoduchým způsobem, jak každé ráno dodat svému tělu potřebné vitamíny a připravit ho na nadcházející den. Pro někoho může být chuť trochu silná, a proto do něj můžete přidat malé množství medu.

Zdroj: https://healthyrecipes101.com/orange-beet-juice-recipe/