Elixír zdraví tvoří pouhé dvě přísady. Červená šťáva nakopne imunitu nejen před zimou

Podpořit imunitní systém, snížit cholesterol a obecně posílit své zdraví – na to vše musíme každý den myslet. Šťáva z pouhých dvou surovin vám s tím může velmi jednoduše pomoci, i když si to možná nemyslíte. Ve skutečnosti stačí jen červená řepa a červený pomeranč k tomu, abyste dodali svému tělu skutečnou vitamínovou bombu. Zařaďte jednoduchý nápoj do svého jídelníčku a budete se cítit mnohem lépe.

Jednoduchý recept pro pevné zdraví

Na výrobu tohoto nápoje budete potřebovat jen červenou řepu, červený pomeranč a odšťavňovač nebo mixér. Množství jednotlivých surovin určete podle svých potřeb a chuti. Šťávu můžete pít k snídani nebo k odpolednímu čaji a dočkáte se neuvěřitelně léčivých vlastností, které podpoří zdraví vašeho těla. Nic jednoduššího již neexistuje, a přitom získáte mnoho cenných vlastností, a to zcela přírodní cestou. Co můžete od tohoto nápoje očekávat?

Zdroj obrázku: Freepik

Cenný lék na cholesterol

Červená řepa je známá jako zdroj železa a antioxidantů. Doporučuje se také lidem s anémií, protože přirozeně doplňuje krvetvorné látky. Pravidelná konzumace této šťávy pomáhá posílit imunitní systém, snižuje cholesterol a stabilizuje krevní tlak. Červené pomeranče jsou bohatým zdrojem vitamínů B a C, betakarotenu a draslíku. Díky tomu pomáhá červený pomeranč předcházet rakovině, cukrovce i kardiovaskulárním onemocněním.

Doporučený článek:  Sauna vyžene z těla všechen stres i škodlivé toxiny. Při dodržení pravidel je skutečný zázrak

Červené pomeranče navíc obsahují antokyany, které jim dodávají krásnou barvu. Tyto látky působí na oběhový systém, snižují LDL cholesterol, zlepšují průtok krve, neutralizují volné radikály a mají pozitivní vliv na zrak. Spojením těchto dvou surovin získáte silný elixír zdraví, který vám zlepší život, a každý den se budete cítit mnohem lépe. Tento nápoj je jednoduchým způsobem, jak každé ráno dodat svému tělu potřebné vitamíny a připravit ho na nadcházející den. Pro někoho může být chuť trochu silná, a proto do něj můžete přidat malé množství medu.

Zdroj: https://healthyrecipes101.com/orange-beet-juice-recipe/