Nepříjemné tření stehen potrápí nejen v létě. Několik triků problémům jednoduše předejde

Odírání stehen může být velmi nepříjemným problémem, zvlášť u silnějších žen, které chtějí vypadat dobře a oblékají si sukně nebo šaty. Tento problém ale postihuje také muže, kteří o něm příliš nemluví. Odírání stehen může velmi bolet a během letních měsíců způsobit mnohé problémy. V létě se lidé mnohem více potí a při chůzi se pak stehna třou o sebe. Jestli máte před dlouhou procházkou nebo výletem, bude nutné zasáhnout.

Jak předejít problému odírání stehen?

Dlouhé a štíhlé nohy by chtěla každá žena. Pro takové je charakteristická mezera mezi stehny, která je velmi moderní. Dámy pak tráví hodiny v posilovně, aby měly podobně tvarované nohy. Vnitřní strana stehen ale patří mezi nejproblémovější partie celého těla a je velmi těžké dosáhnout požadovaného tvaru. Stehna se pak dotýkají v nejširším místě a mohou způsobit pálení, odřeniny i drobné ranky.

Doporučený článek:  Jak uklidit auto rychle a jednoduše běžnými prostředky

Tření stehen se ale netýká pouze lidí s nadváhou, jak by se mohlo zdát. Problémy mohou mít i štíhlí lidé, kteří ale mají silnější stehna. Některé partie prostě půjdou zhubnout jen těžko a i štíhlé ženy se tak mohou trápit. Co ale dělat, aby vás toto nepotkalo? Můžete samozřejmě cvičit, ale co se týče stehen, to bude trvat velmi dlouho, než dosáhnete požadovaného výsledku.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak zabránit tření stehen?

V létě panují vysoké teploty a s nimi jsou spojené problémy s pocením nejen v podpaží. Tření nohy o nohu může být velmi nepříjemné a bude působit problémy. Jak jim předcházet? Můžete si pomoci několika triky. Na trhu lze zakoupit stehenní pásy, které zabraňují tření. Materiál se drží na stehně pomocí silikonových pásků. Oblečení pak budete moci nosit bez obav, ale musíte si dávat pozor, abyste pásy neměli na těle příliš utažené.

Doporučený článek:  Kouzelné spojení dvou zázračných produktů rozzáří i ten nejšpinavější sprchový kout

Můžete si pomoci také antiperspiranty. Bolestivé popáleniny nebo oděrky tak budou minulostí, pokud si stehna nastříkáte. Zkusit můžete také obyčejnou bramborovou moučku, kterou snadno koupíte v obchodech. Oleje také mohou fungovat, ale musí být kvalitní. Sami pak poznáte, které metody vám vyhovují.

Zdroj: https://www.purewow.com/wellness/thigh-chafing