Nový trend v manikúře uchvátí každého. Sušené květy připomenou rozkvetlé jaro a rozveselí chmurné dny

V módě přicházejí každou chvíli nějaké nové trendy. Manikúra není výjimkou a novinky můžeme nalézt také v tomto odvětví. Sušené květiny nemusí sloužit jen jako ingredience do čajů nebo dekorace do bytu, můžete je využít i při zkrášlování svých nehtů.

Vyzdobte se přírodou

Krásné květiny lahodí každému oku. Pravidelně každý rok je vysazujeme do našich zahrad, květináčů na okna a balkony nebo si je pěstujeme celý rok v bytě. Květina dokáže zlepšit den, můžete ji využít jako dárek k obdarování blízké nebo milované osoby. Jako dekorace mohou sloužit čerstvé i sušené květy. Někdo rád sáhne i po těch umělých.

Doporučený článek:  Jaro vnese do manikúry hravost a jemnost. Pastelové odstíny a květinové vzory budou hitem příštích měsíců

Během sychravých podzimních nebo bílých mrazivých dnů se nám může za květinovou výzdobou stýskat. Když ale nemůžete vyzdobit svoji zahradu nebo parapet škálou barevných květin, zkuste jimi ozdobit alespoň sebe. Díky různým internetovým stránkám nebo možná z vlastní úrody si můžete pořídit různé druhy, barvy a velikosti květů. V dnešní době je přístup i k různým exotickým květinám.

Zdroj obrázku: Freepik

V jednoduchosti je krása

Na zdobení můžete použít různé množství. Někdo dá přednost květinám na všech nehtech a po celé ploše. Můžete využít různé kombinace květin. To dodá vašim nehtům pestrý a veselý nádech. Můžete zkusit využít menší množství květin nebo jen jejich část. Zkuste zkombinovat barvu květin s podobnou barvou a uvidíte, jaký efekt to bude mít.

Doporučený článek:  Lněná maska rozzáří každou pokožku. Pleť bude hydratovaná a sametově hebká

Pokud dáváte přednost jednoduchosti, použijte jen jeden okvětní lístek nebo kvítek. Nebo si ozdobte květinami jen jeden prst a ostatní nechte jednobarevné. To bude zase působit jemně a elegantně. Kombinací je nekonečné množství. Nechte si poradit i v saloně, kde dělají manikúru, určitě se s tímto trendem již setkali. Nebo se spolehněte na vlastní fantazii, vždyť té se meze nekladou.

Zdroj: https://www.byrdie.com/nail-trends-5095234