Amišové si po generace předávají recept na zázračný nápoj, který tělo ochrání před vážnými chorobami

Amišové mají vlastní způsob, jak přírodním způsobem posílit své zdraví, snížit cholesterol a ochránit srdce před infarktem. Používají k tomu tento zdravý koktejl, který si můžete připravit i u sebe doma. Nápoj má mnoho zdraví prospěšných vlastností, které regulují krevní tlak, a doporučuje se lidem, kteří bojují se srdečními problémy. Podívejme se, jak ho připravit a proč vám právě tento nápoj pomůže zlepšit zdraví. Počítejte ale s tím, že je velmi silný a měli byste ho konzumovat po lžičkách.

Jednoduchý recept od Amišů

Na výrobu budete potřebovat kousek nastrouhaného zázvoru, 4 stroužky česneku, 2 lžíce medu, 2 lžíce citronové šťávy a 1 lžíci jablečné šťávy. Příprava je také velmi jednoduchá. Stačí, když ingredience rozmixujete na hladké smoothie a poté přecedíte přes jemné síto nebo látku. Hotový koktejl vložte do lednice a každé ráno a večer vypijte jednu lžičku tohoto nápoje půl hodiny před jídlem. Nápoj bojuje proti cholesterolu a infarktu a v zimě posílí váš imunitní systém.

Zdroj obrázku: Freepik

Proč je nápoj účinný?

Zázvor obsahuje tři silné složky, a to gingerol, zinferon a zingiberol. Toto trio mu dává silnou léčivou sílu. Kořen zázvoru tiší příznaky virových infekcí, nachlazení a dokáže pořádně zahřát vždy, když to nejvíc potřebujete. Medu se přezdívá tekuté zlato z dobrého důvodu. Obsahuje vitamíny A, B, C a E, enzymy a minerály (zinek, fosfor, vápník, měď, železo, hořčík a draslík).

Má antibiotické a protizánětlivé vlastnosti. Citron je známým zdrojem vitamínu C, který podpoří imunitní systém. Kromě toho ale obsahuje také antioxidanty, které pročistí střeva, pomáhá trávení a snižuje hladinu špatného cholesterolu (LDL). Slupka i dužina obsahují kyselinu citronovou, která podporuje vstřebávání hořčíku a vápníku, přičemž oba tyto minerály snižují vysoký krevní tlak. Vyzkoušejte tento jednoduchý koktejl a uvidíte, že bude vaše zdraví mnohem silnější.

Zdroj: https://austinheart.com/blog/entry/the-best-and-worst-drinks-for-heart-health