Medové masky pro všechny typy vlasů, vraťte svým vlasům krásu a bohatost!

Která žena by netoužila po lesklých, zdravých a bohatých vlasech, ze kterých lze učesat jakýkoli účes? Jen realita je jiná, vlasy jsou polámané a suché, trpí na roztřepené konečky a jsou zcela bez lesku. Je na čase dát vlasy do pořádku, vyživit je a zregenerovat, aby byly opět krásné, bohaté na dotyk a lesklé na pohled. To vše bez toho, abyste utráceli za drahé marketingové přípravky v kosmetických salonech. Základem ošetřující masky pro všechny typy vlasů je totiž obyčejný med. Vyzkoušejte vyživující s jogurtem i regenerační s banánem!

Doporučený článek:  Oblíbené rostliny jsou víc než ozdobou interiéru. Některé pročistí vzduch a zlepší vlhkost v místnosti

1.     Výživná maska ​​z medu, kokosového oleje a jogurtu

Pro vyživení vlasů a dodání na objemu byste měli použít masku vyrobenou z prvotřídního medu, kokosového oleje a bílého jogurtu. Zatímco med zvláční a vyhladí vlasy, kyselina mléčná z jogurtu vyčistí pokožku hlavy. Obsažené bílkoviny budou pro vlasy k tomu doslova vzpruhou. Díky kokosovému oleji budou vlasy vyživené a krásně lesklé. Jak připravit masku? Smíchejte 2 lžíce přírodního bílého jogurtu, 2 lžíce medu a ½ lžičky kokosového oleje, dobře promíchejte a poté naneste na vlasy od kořínků po konečky, nezapomeňte vmasírovat také do pokožky, aby došlo k její obnově. Nechte působit 15 minut, poté omyjte běžným způsobem za pomoci šamponu.

Doporučený článek:  Účty za elektřinu pomůže snížit chytré používání domácích spotřebičů

2.     Maska na posílení poškozených vlasů

Vlasy poškozené nebo suché? V tom případě potřebují masku s medem a olivovým olejem, aby došlo k jejich posílení a obnově vitality. Připravte si ½ šálku medu a smíchejte jej s ¼ šálku olivového oleje, dejte mírně rozehřát do vodní lázně, případně použijte k ohřevu mikrovlnnou troubu. Poté naneste na vlasy od kořínků po konečky a nechte působit po dobu 20 minut. Poté umyjte obvyklým způsobem šamponem.

3.     Medovo-banánová maska na bohaté vlasy

Sbohem suché vlasy! Touto maskou jim vrátíte krásu, lesk i bohatost, dokonce kúra napomůže uklidnit pokožku hlavy. Připravte si ½ šálku medu a smíchejte jej s 2 zralými rozmačkanými banány a ½ šálkem olivového oleje. Vymíchejte hustou kaši, kterou aplikujte na pokožku a vlasy po celé délce. Nechte působit 10 minut, poté si vlasy umyjte šamponem.

Doporučený článek:  Jak vyzrát na mastné vlasy?