Nehty v barvě čokolády se hodí ke každému stylu. Místo najde hravost i nejdivočejší fantazie

Hnědá je neutrální zemitá barva, která se hodí snad k čemukoliv. Nosíme ji na obuvi, doplňcích či kabelkách. V poslední době se stala trendem i ve světě manikúry. A to nejen na podzim. K tomu všemu evokuje myšlenku na čokoládu. Kdo by neměl rád čokoládu?

Můžete se odvázat i držet při zemi

Každý jsme jiný, každý máme jiné preference. Některé ženy milují minimalismus, jiné upřednostňují pořádný odvaz. Právě při návštěvě nehtového studia neexistují limity. Manikérky vám na nehtech vykouzlí to, co vám na očích uvidí.

Doporučený článek:  3 tipy pro snadné hubnutí: tělo potřebuje odpočinek, pohyb i dostatek vody

Čokoládové nehty vypadají skvěle dlouhé i krátké. Stejně je to i s tvarem. Vše záleží na vaší preferenci či náladě. Tak či tak budete mít perfektní manikúru, která bude ladit ke všemu. A to doslova.

Pokud milujete detaily a zdobení, vyzkoušejte design v podobě tekoucí čokolády. Tmavší hnědá vizuálně stéká od kořenu nehtu dolů. Vytvoření tohoto prvku není nijak složité, takže ho zvládnete i sama doma. Potřebujete k tomu jen dva odstíny hnědého laku a slabý štěteček. V případě, že si potrpíte na roztomilé obrázkové detaily, využijte vodolepky s čokoládovou tématikou. Tabulka čokolády, bonbony či horká čokoláda v roztomilém hrnečku? Stačí si vybrat.

Zdroj obrázku: Freepik

Padesát odstínů čokoládové

Stejný odstín na všech nehtech? To je nuda a v dnešní době také pasé. Velkým hitem je využití škály různých odstínů vybrané barvy, v našem případě hnědé. Díky tomuto triku bude vaše manikúra originální a hravá i bez dalšího dodatečného zdobení.

Doporučený článek:  S vůní bylinek je hubnutí mnohem příjemnější. Známé rostlinky podpoří hubnutí a pročistí organismus

V případě, že navštívíte nehtové studio, nezapomeňte svou představu důkladně popsat. Čokoláda totiž může v každém evokovat různé barvy. Do tohoto popisu pro někoho spadá tmavě hnědá jako hořká čokoláda, světle hnědá či béžová znázorňující mléčnou čokoládu, ale i bílá napodobující čokoládu bílou.

Líbí se vám manikúra v barvě čokolády? A jaký design by byla vaše volba? Minimalisticky jednobarevné, nebo byste zvolila spíš nějakou divočinu?

Zdroj: https://www.thezoereport.com/p/chocolate-brown-nail-polish-is-turning-out-to-be-this-seasons-it-shade-35305434