Neuklizený pokoj se stal skladištěm, kde nebylo k hnutí. Odvážná žena a spící přítel se pustili do nemožného

Úklid nemá nikdo rád. Bere čas a energii, ale po něm většinou nastává skvělý pocit z dobře odvedené práce. A většinou dojde také k tomu, že se konkrétní místo změní k nepoznání. A je jedno, zda se uklízí v autě, na zahradě, v bytě, domě nebo jednom jediném pokoji. Tak jako v tomto případě.

Pokoj, nebo skladiště

Málokdo nechá vše zajít až do hrozivé situace, kdy pokoj začíná připomínat skladiště. A to doslova, že v něm není ani k hnutí. Přes to všechno jsou někteří takto schopni i dlouhodobě žít. Až jednou řeknou dost a pustí se do práce. A ta nebude jednoduchá. Zvláště pokud s úklidem nepomůže žádná specializovaná firma, ale člověk ho chce zvládnout svépomocí. Tak jako v případě ženy a jejího přítele, který z počátku až tak moc nepomáhá.

Doporučený článek:  Ve velkých pokojích vyniknou majestátní rostliny, které celé místnosti dodají úplně jiný rozměr

Systematicky k cíli

Uklidit pokoj, který vypadá jako skladiště a není v něm k hnutí, je vždy velmi těžké. Pokud vás něco takového čeká, je namístě postupovat systematicky. Když se věci kupí na hromadě, tak prostě od shora dolů. Základem je věci třídit. Nejprve na ty, co potřebujete a nepotřebujete, a poté podle toho, kam konkrétní věci patří.

Při úklidu se nebojte vyhazovat. Čím více nepotřebných věcí skončí v popelnici, tím jednodušeji se bude pokoj nebo byt v budoucnu udržovat. Dále už stačí pro jednotlivé věci najít své místo, ve skříních, komodách a dalších úložných prostorech. Finále už je jednoduché – jen se postarat o podlahu, prach a je hotovo.

Doporučený článek:  Odvzdušnění radiátoru předejde zbytečným nákladům. Jednoduchý postup zvládne úplně každý

Neuvěřitelná proměna

I když se zdá, že dané místo uklidit nelze, je dobré to nevzdávat. Žena jasně ukazuje, že když se chce, tak to jde. Přitom první pohled naznačuje, že se jedná o skladiště, do kterého by se málokdo odvážil. Dílo se podařilo a po náročné misi se místo změnilo k nepoznání. V dokonale vypadající pokoj, který lákal k bydlení. Je až neuvěřitelné, co může zvládnout jedna žena s pomocí svého lenivého přítele.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=kTSU0pY7R7I